*Section VI Boys Swimming: East Aurora at Tonawanda : 01/11/2019 Course: Yards
Tonawanda - 39
Time
East Aurora - 57
Time
200 Medley Relay
Bainbridge, Holler, Gardner, D'Amico
1:57.86
(3
1)
Egloff, Morris, Brod, Webster
1:48.54
Miller, Covert, Lonie, Hall
2:19.51
(4
2)
Thompson, Wangelin, Roberts, Egloff
1:56.95
1
9
200 Freestyle
Hunter Holler
2:14.73
(2
1)
Calvin Roberts
2:01.32
Joseph D'Amico
2:24.11
(4
3
5
3)
Jayson Kitson
2:19.94
4
14
Exhibition
Exhibition
Brian Lonie
2:24.61
200 Individual Medley
Hunter Ohar
2:42.52
(3
1)
Thomas Zagrobelny
2:22.68
Dawson Bainbridge
2:50.01
(4
1
7
2)
Ethan Egloff
2:33.29
5
21
50 Freestyle
Nick Gardner
26.23
(2
1)
Chad Egloff
24.87
Mason Fritzke
26.52
(4
3
5
3)
Matteo Gnecco
26.37
8
26
Exhibition
Exhibition
Patrick Roberts
26.18
Diving (6)
Jacob Covert
189.25
(3
1)
Michael Vanner
202.93
(
1
7
2)
Matteo Gnecco
196.95
9
33
100 Butterfly
Nick Gardner
1:09.04
(1
2)
Jayson Kitson
1:14.51
Aaron Kasprzak
1:32.03
(4
4
4
3)
Dean Rignel
1:23.98
13
37
Exhibition
Exhibition
Charles Morris
Patrick Roberts
Parker Brod
Charles Wangelin
1:00.64
1:01.50
1:02.32
1:03.91
100 Freestyle
Mason Fritzke
57.80
(3
1)
Ezra Webster
52.06
Joseph D'Amico
1:03.25
(4
1
7
2)
Chad Egloff
56.41
14
44
Exhibition
Exhibition
Michael Vanner
1:02.40
500 Freestyle
Hunter Holler
6:00.90
(3
1)
Calvin Roberts
5:28.27
Brian Lonie
6:32.82
(4
1
7
2)
Britton Hatch
5:30.05
15
51
200 Freestyle Relay
Fritzke, D'Amico, Holler, Gardner
1:48.21
(2
1)
Zagrobelny, Brod, Egloff, Webster
1:37.32
Kasprzak, Ohar, Mysliwy, Hall
2:05.96
(3
4
6
Ex)
Thompson, Morris, Hatch, Roberts
1:37.46
19
57
Exhibition
Exhibition
Tonawanda A
Tonawanda B
Tonawanda C
Tonawanda D
Wangelin
Rignel
Egloff
Gnecco
East Aurora B
East Aurora C
East Aurora D
1:52.92
100 Backstroke
Dawson Bainbridge
1:15.65
(1
Ex)
Parker Brod
1:03.62
Matthew Mysliwy
1:37.51
(2
7
0
Ex)
Trevor Egloff
1:05.63
23
60
Exhibition
Exhibition
Weston Valentine
1:19.12
100 Breaststroke
Hunter Ohar
1:19.56
(1
Ex)
Charles Morris
1:04.91
Jacob Covert
1:29.25
(2
7
0
Ex)
Thomas Zagrobelny
1:14.14
30
60
400 Freestyle Relay
Fritzke, Lonie, Bainbridge, Ohar
4:26.85
(1
Ex)
Thompson, Hatch, Webster, Rignel
3:57.86
(
6
0
Ex)
Gnecco, Egloff, Roberts, Vanner
4:00.15
Exhibition
Exhibition
Tonawanda A
Tonawanda B
Tonawanda C
Tonawanda D
Egloff
Roberts
Wangelin
Kitson
East Aurora B
East Aurora C
East Aurora D
4:06.54
39
57

Brought to you by Computer Aide, Inc.